ADIM ADIM İLE YARDIMSEVERLİK KOŞUSU

Koşarak, yürüyerek bağış toplayabiliyor olduğunuzu biliyor musunuz?

Yardımseverlik koşusu ile sadece bağış toplamakla kalmıyor, çözülmesini arzu ettiğiniz bir amaç ve dikkat çekmek istediğiniz bir konu için sosyal çevrenizi harekete geçiriyorsunuz!

Yardımseverlik koşusu ile bağış toplayarak farkındalık yarat, sorunun çözümüne katkıda bulun.

Adım Adım Oluşumu

Adım Adım, charity run olarak bilinen kolektif yardımseverlik koşusunu tanıtmak ve yaygınlaştırmak için kurulan sivil toplum oluşumudur.  Adım Adım, ülkemizdeki Sivil Toplum Örgütlerinin önemli sosyal sorumluluk projelerine maddi kaynak ve tanıtım desteği sağlamaktadır.  

Adım Adım’la ilgili daha ayrıntılı bilgi için: www.adimadim.org

Adımlarımızla Değişir Dünya!

2017’den beri içinde bulunduğumuz Adım Adım platformunda yılda üç kez düzenlenen maratonlarda, Yardımseverlik Koşusu (Charity Run) yaparak serebral palsili çocukların ihtiyaçlarını karşılıyor ve hayatlarına umut katmak için ‘iyilik peşinde koşuyoruz’. Her yıl İstanbul Maratonuyla başlayan iyilik serüvenimiz Antalya Runatolia Maratonu ve Ultimate Cunda ile devam ediyor.

Siz de yürütmekte olduğumuz kampanyalarımızda yer alarak yardımseverlik koşucumuz olmak için Adım Adım’ın ipk.adimadim.org adresine girerek koşucu profilinizi oluşturabilirsiniz. Koşmak istediğiniz STK bölümünden SERÇEV’in projesini seçebilir, oluşturduğunuz koşucu profilinizi mail ve sosyal medya aracılığıyla çevrenizle paylaşarak bağış toplamaya başlayabilirsiniz.

İstediğiniz zaman koşucu profilinize girerek sizin adınıza bağış yapan kişilerin isimlerini görebilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz bağışçı sayısı, bağış miktarını siz belirleyebilir ve istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. İyilik Peşinde Koş (İPK) sistemi ile sizin için bağış yapan herkese, otomatik olarak bağış sertifikaları iletilmektedir.

Devam Etmekte Olan Projemiz

  1.  İstanbul Maratonu’nda #EngelsizHayat için koş!  

Serebral palsili çocuklar engellerine uygun/doğru cihaza ulaşmakta problem yaşıyor. Özel donanımlı 15 farklı cihazın karşılanması için iyilik peşinde koşuyoruz.

Bir serebral palsili çocuğun engeline uygun cihazın ortalama maliyeti 5.000 TL’dir.

  Kampanya durumundan haberdar olmak için buraya tıklayınız 

Biz maratona çook önce başlamıştık henüz bitirmeyi de düşünmüyoruz!

Antalya 15. Runatolia Maratonu’nda EngelsizHayat için koş!  

2020’de sırada bekleyen ihtiyaç sahibi serebral palsili bireylerin hepsine cihazlarını sizinle birlikte teslim etmek istiyoruz. Bunun için de Antalya’da da Engelsiz Hayat için koşacağız!

Siz de bizimle birlikte olmak ve Antalya’nın harika havasında, doğayla iç içe müthiş parkurunda koşarak/ yürüyerek adımlarınıza anlam katmak isterseniz erken kayıt fırsatını kaçırmayın!

Antalya Maratonu Erken Kayıt İçin Tıklayınız. 

Antalya’da Engelsiz Hayat için koşmak isterseniz sizinle iletişime geçelim 

Kurumunuzla Birlikte Koşun!

Firmanızda, ekip arkadaşlarınızla bir kurumsal koşu takımı oluşturarak SERÇEV’in kampanyası için koşabilir, bağış toplayabilirsiniz.

Birlikte belirleyeceğimiz bir gün sizleri ziyaret edebilir, ekibinize ‘Yardımseverlik Koşusu’ ve ‘Engelsiz Hayat’ı anlatabiliriz.

Sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmek için atacağınız bu adımda payımız olsun istiyor, sizinle adımlarımıza anlam katmak istiyoruz. 

Adım Adım Oluşumuna üye olmak için https://ipk.adimadim.org/ (İyilik Peşinde Koş Platformu, yürütmekte olduğumuz kampanyalarımıza destek vermekte ve bağış takibini sağlamamızı kolaylaştırmaktadır.)

 

 

                                                                                                               Saygı, sevgi ve sporla kalın.

                                                                                                                  Hayat birlikte güzel.

 

                                                                                                                      Bizi takip edin!

 

                                                                                                              Instagram | Facebook | Twitter