SERÇEV KOROSU

SERÇEV Korosu, 21 kişiden oluşan ekibiyle 2015 Kasım ayından bu yana her Cumartesi, şefleri Bülent İŞBİLEN ile çalışmalarını sürdürmektedir. Her hafta cumartesi günleri SERÇEV Engelsiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde şarkılarını seslendiren koro, yıl içerisinde çeşitli organizasyonlarda sahne alarak dinleyicilerle buluşmaktadır. Sizlerde SERÇEV Korosunu sahnede dinlemek/ yer vermek isterseniz SERÇEV ile iletişime geçebilirsiniz. Desteklerinizle şarkılarımız daha anlamlı, sesimiz daha gür.
BİZ OLMADAN ASLA…

Engelliler Haftası kapsamında Çankaya Belediyesi’nin gerçekleştirdiği “Biz Olmadan Asla” etkinliğine Koro Şefimiz Sayın Bülent İŞBİLEN’in yönetiminde SERÇEV Koromuz ile katıldık. Çengel Kafe çalışanlarının göstermiş olduğu performans ve SERÇEV Korosu’nun seslendirmiş olduğu şarkılar büyük ilgi uyandırdı.

Serçev Korosu

SERÇEV Korosu 2015 Kasım ayında kuruldu. Büyük bir azimle her Cumartesi dernek merkezimizde şefleri Bülent İŞBİLEN ile çalışmaktalar. Yapabilecekleri çok şey var bunu biliyoruz. Ama zaman bunu herkese anlatma zamanı. Koromuz ile şimdi sesimiz daha gür, mesajlarımız şarkılarımız ile..