ETKİNLİKLERİMİZ

DÜNYA SEREBRAL PALSİ GÜNÜ'NDE ANKARA, FARKINDALIĞA KOŞUYOR

Serebral palsi dünya çapında 17 milyondan fazla insanı etkiliyor, bu da Dünya Serebral Palsi Günün'de sesimizi çıkarmak için milyonlarca nedenden birisi. Serebral palsi konusunda farkındalık ve eylem yaratmaya yardımcı olmak, farklı yetenekleri kutlamak, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek ve serebral palsi'yi duyurmak için 6 Ekim'de harekete geçiyoruz. Ankara Gençlik Parkı'nda gerçekleşecek 'Ankara Farkındalığa Koşuyor' programımıza katılmınız bizlere güç verecektir. Çünkü serebral palsi ile yaşayan her insan değişim için çabalamaya bir sebeptir.

SERÇEV 41.İSTANBUL MARATONU'NDA

41. İstanbul Maratonu'nda SERÇEV olarak Engelsiz Hayat için koştuk! Bizimle olan herkese ve destekçilerimize çok teşekkür ederiz.

16.SERÇEV ÇOCUK BALOSU VE FARKINDALIK KONSERİ

23 Nisan 2018’de Bilkent Otel’de 16.SERÇEV Çocuk ve Gençlik Balosu ve Farkındalık Konseri düzenlenecek. Özgün’ün sahne alacağı Farkındalık Konseri ve balomuza katılımlarınız bekliyoruz. Sizlerle daha büyük ve güçlüyüz!

SERÇEV 40.İSTANBUL MARATONUNDA

Çoklu engele sahip yüzlerce serebral palsili birey ve ailesi doğru cihaza ulaşmakta problem yaşıyor. Fizyoterapist raporları ve çözüm ortağı firmalarımızla birlikte en doğru cihazlar seçilsin, hayat serebral palsili çocuklar için daha kolay olsun diyorsan;