In Etkinliklerimiz, Genel

SERÇEV’in 15.kuruluş yıldönümü vesilesiyle SERÇEV Yönetim Kurulu üyeleri ve aileleri Anıtkabir’i ziyaret ederek resmi tören gerçekleştirdi. Atatürk’ün mozolesine çelenk koyarak saygı duruşunda bulunan SERÇEV’in Yönetim Kurulu Başkanı A.Süheyla Gürkan Hatıra Defterine; ‘‘Sevgili Atam
“Eğitimde feda edilecek tek bir fert dahi yoktur.” sözü SERÇEV’in kuruluşundan bu yana serebral palsili çocuklar için verdiği çaba eğitim, sağlık ve istihdam için mücadelemiz sizin ışığınızda devam etmektedir.
Çocuklarımızın eğitim hakkını anlatmak aşılması zorlu bir süreçti. Anne babaların gözyaşları, hayalleri ve umutlarıyla birleşti ve bu gün eğitim alanında haklı gururumuz olan Milli Eğitim Bakanlığı Gökkuşağı İlköğretim Okulu ve Engelsiz Meslek Lisemizle taçlandı.
Bu gururlu mücadeleyi onurlu bir şekilde yapabildiysek sizin bize bıraktığınız Türkiye Cumhuriyetinin sağlam temellerindendir. Bu temeli SERÇEV ailesi olarak koruyup kollayacağımıza, izinizden gideceğimize ant içiyoruz. Rahat ve huzurlu uyu Atam. Ne Mutlu Türk’üm diyene.’’ Diye yazdı.

Bize Ulaşın

Bize bu formu doldurarak ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağız.