In Duyurular, Etkinliklerimiz

Bir rehabilitasyon merkezinde serebral palsili çocuklarını beklerken başlayan yolculukları dernek çatısı altında 15 inci yılını geride bıraktı.
15 yıl önce bir pastanede ilk toplantılarını gerçekleştiren ailelerimiz, engelli ve engeli olmayan çocukların bir arada kaynaştırma eğitimi alabilecekleri bir okulun açılmasını hayal ediyorlardı. Tek amaçları serebral palsili çocuklarının eğitim alarak hayata katılımlarını sağlamak olan  SERÇEV aileleri, dernek çatısı altında binlerce serebral palsili çocuğun eğitim almasına öncülük etti. Kurulduğu tarihten bu yana SERÇEV, kurucuları, üyeleri ve çalışanlarıyla bir arada örnek bir çalışma disiplini tesis ederek; Engelli bireylerin ve ailelerinin eğitim, sağlık, ekonomik, sosyal ve kültürel faaliyetlerinin geliştirilmesi ve sahip oldukları imkânları maksimum fayda sağlayacak düzeye çıkarılması için var gücüyle çalıştı.

Yaptığı işlerle gurur duyan, daha fazlasını ve daha iyisini yapmayı hedef edinen derneğimiz faaliyet alanının en güçlü seslerinden biri olma başarısını gösterdi.

19 Aralık Pazartesi akşamı Ankara Park Inn By Radisson Hotel’de gerçekleştirilen 15.yıl kutlama yemeğinde yönetim kurulu üyeleri, kurucu üyeler, ailelerimiz ve çocuklarıyla birlikte SERÇEV’in dünden bugüne yaptıklarını değerlendirdi.

Bize Ulaşın

Bize bu formu doldurarak ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağız.